Video, střih, multimédia

správně vytvořené video umí skutečně oslovit

Odhalujeme tajemství

aneb co jste možná nevěděli
První promítání filmu na plátno pro celý sál plný lidí provedli bratři Lumiérové v roce 1895 a jednalo se o záznam příjezdu lokomotivy na nádraží. Líde tím byli tak zmatení, že utíkali ze sálu, jelikož si mysleli, že se lokomotiva opravdu řítí přímo na ně.
Divíte se, jaktože točící se kola ve filmu najednou vypadají, že se začnou otáčet na druhou stranu? To je způsobeno tím, že kamera snímá pouze 24 snímků za sekundu a když otáčení kola dosáhne určíté rychlosti, dostaví se tento efekt.

Stejné by to bylo, pokud byste minutovou ručičku na hodinách vyfotili poprvé v 12:00 a pak každých 45 minut, tzn. v 12:45, 13:30, 14:15 atd. Minutová ručička by na fotkách tedy byla na pozicích 00, 45, 30, 15, 00, 45, ... a pouze z těchto pár snímků by se zdálo, že ručička běží opačně, než je tomu ve skutečnosti.
Ne všechno lze vyjádřit statickými obrázky. Mnohdy je vhodnější použít multimediální prezentaci ve formě videa. Ta má schopnost navodit u diváků pomocí správně voleného střihu, hudby, scény a efektů tu správnou atmosféru a náladu.

A nemusí se jednat vždy jen o reklamu, nebo propagační video. I video z Vaší rodinné dovolené umíme udělat s grácií, takže všechny Vaše příbuzné a známé zaručeně ohromíte.

Co všechno umíme

Máte zájem? Kontaktujte nás. Odpovíme rychlostí blesku.

Náš pracovní postup

Vaše video nám můžete dodat buď elektronickou formou, na přenosném médiu, nebo si jej umíme stáhnout i z Vaší kamery. Poté s Vámi probereme způsob, jakým byste chtěli Vaše video nechat zpracovat. Můžete nám například sdělit, které části videa chcete vystříhat, nebo nechat vše na nás. Když je video sestříhané, doplníme ho o vhodné efekty, upravíme jeho finálni vzhled a případně přidáme hudbu. Pokud budete chtít, můžeme Vám výsledné video dodat také na DVD v obalu s vlastní tématickou grafikou.

Umíme také vytvořit reklamní a propagační spoty vhodné pro uvedení nových produktů, či služeb. A samozřejmě pracujeme i pro "domácí sféru", takže rádi s citem zpracujeme i Vaše domácí videa.
... máte zájem o naše video práce? Kontaktujte nás.

PROGRA čára
PROGRA - O stupeň lepší propagace | Tvorba www stránek, webdesign, grafické práce, tvorba a střih videa, online marketing, konzultace ... a umíme toho ještě více.
Ing. Martin Šteigl, tel.: +420 723 861 402, e-mail: info@progra.cz, IČ: 76657388
Copyright © 2011 Martin Šteigl