Tvorba www stránek, webdesign

nechť je Vaše internetová prezentace opravdu účinná

Odhalujeme tajemství

aneb co jste možná nevěděli
Věděli jste, že více než 91% lidí ve věku 16 - 24 let aktivně využívá internet? Lidí ve věku 25 - 44 let, kteří aktivně využívají internet, je více než 75%.

Pokud bychom se přesunuli do řeči ablolutních čísel, tak jen ve věku 16 - 44 let je v České republice cca 3,5 milionů lidí, kteří aktivně využívají internet.

A toto obrovské množství lidí můžete oslovit, pokud budete mít kvalitní webové stránky. To se přeci nedá ignorovat.
Podívejme se ale také na firemní sféru. V ČR je něco mezi 300 000 - 350 000 aktivních podnikatelských subjektů, z čehož 95,5% využívá připojení k internetu.

Co když hledají dodavatele na internetu a Vy nemáte dobré, dostupné a přehledné webové stránky? Investice do webových stránek se Vám mnohonásobně vrátí.
A kolik z těchto 300 000 firem má vlastní webové stránky? Více než 75%. Nemít v dnešní době internetovou prezentaci tak znamená značnou konkurenční nevýhodu.

A pokud www stránky máte, jste si jisti jejich kvalitou? Rádi Vám je zkontrolujeme a případně vylepšíme, aby v té záplavě webových prezentací nezanikly, ale naopak vynikly.
Vytvořit opravdu kvalitní www stránky je náročný proces, i když se Vám možná nějaký "domácí kutil" snažil namluvit něco jiného. Aby vaše internetová prezentace nebyla pouhou parodií skutečných webových stránek, je třeba k její tvorbě přistupovat zodpovědně a profesionálně.

A to je přesně náš styl práce, díky kterému Vám můžeme dodat www stránky, za které se nemusíte stydět a které budou funkčním marketingovým nástrojem.

Co všechno umíme

Máte zájem? Kontaktujte nás. Odpovíme rychlostí blesku.

Proč jsme lepší volba než webové stránky zdarma?

Pokud to se svými www stránkami myslíte vážně, nemá smysl uvažovat o systémech na tvorbu webů zdarma. Stránky zdarma mají většinou stejný design, mizernou kvalitu, špatnou nebo žádnou optimalizaci pro vyhledávače a ztrácí se v záplavě ostatních podobných webů. Takový web je k ničemu a jen tím vysíláte špatný signál směrem ke svým návštěvníkům.

Naproti tomu, weby od nás mají vždy originální design odpovídající zaměření projektu, přehlednou strukturu, jsou již v základu optimalizované pro vyhledávače i pro návštěvníky. Navíc svým klientům poskytujeme nadstandardní a osobní péči, kterou Vám "weby zdarma" nemají šanci nabídnout. Díky tomu všemu jsou webové stránky od nás nadčasové a přitom cenově dostupné.

Náš pracovní postup

Každý projekt potřebuje plán, jinak tomu není ani při tvorbě www stránek. Nejprve tedy s Vámi usedneme ke stolu a společně si vytvoříme základní rámec vašich představ a stanovíme si reálné cíle, na které se zaměříme. Díky osobnímu přístupu bude webová prezentace přesně odpovídat vašim potřebám.

Následně jsou pro Vás připraveny unikátní grafické návrhy podoby webu, které se dále upravují k vaší spokojenosti. Poté zapracuje naše programátorské kouzlení a výsledkem budou Vaše nové stránky naplňující na začátku stanovené cíle.

Samozřejmostí je také optimalizace textů pro vyhledávače a úprava Vašich materiálů pro korektní webové zobrazení. Jsme totiž puntičkáři a chceme, aby naše produkty byly absolutně dokonalé jak po technologické, grafické, i obsahové části.
... máte zájem o www stránky? Kontaktujte nás.

PROGRA čára
PROGRA - O stupeň lepší propagace | Tvorba www stránek, webdesign, grafické práce, tvorba a střih videa, online marketing, konzultace ... a umíme toho ještě více.
Ing. Martin Šteigl, tel.: +420 723 861 402, e-mail: info@progra.cz, IČ: 76657388
Copyright © 2011 Martin Šteigl