Odborné konzultace

víc hlav víc ví, proto s námi konzultujte své starosti

Odhalujeme tajemství

aneb co jste možná nevěděli
Vaše problémy řešíme jak nejrychleji umíme s využitím veškerých našich znalostí a zkušeností. A právě ty znalosti a zkušenosti se nám uchovávají v mozku, který je nesmírně zajímavý.

Věděli jste například, že nervové signály z něj a do něj putují rychlostí 275 km/h? Nebo že jeho spotřeba energie by se dala přirovnat k 10W žárovce? Zajímavé,že? A neodpočine si ani v noci, během které je paradoxně aktivnější, než ve dne. Možná proto máme mnozí tolik zvláštních snů.
Často se Vám může stát, že něčemu nerozumíte, nejste si jistí, zktrátka potřebujete poradit. Zvláště pokud se jedná o oblast mimo Vaši odbornost. Proto Vám podáváme pomocnou ruku, především pak v otázkách propagace a marketingové strategie. Přineseme Vám nové podněty a pohledy na věc, doporučení založená na vlastních bohatých zkušenostech, vyhodnocujeme všemožné aspekty Vaší dosavadní činnosti a navrhujeme optimální vylepšení.

Můžete si nechat poradit s propagací Vaší značky, produktu, s technickým zajištěním Vaší webové prezentace, s hardwarovým vybavením Vašeho podniku, nebo můžeme analyzovat a vyhodnocovat návštěvnost Vašeho webu. Otázek můžete mít spoustu a můžete si být jistí, že každá naše odpověď Vás posune kupředu.

Co všechno umíme

Máte zájem? Kontaktujte nás. Odpovíme rychlostí blesku.

Náš pracovní postup

Poradit se s námi můžete po telefonu, ale osobní setkání je samozřejmě produktivnější. Rádi za Vámi přijedeme i na Vaše pracoviště, abychom Vás lépe poznali, porozuměli Vám a mohli Vám tak co nejlépe poradit. Můžeme se domluvit také na zasílání pravidelných komentovaných hodnocení vašeho webu a jeho návštěvnosti apod. Možností je spousta, stačí se jen zeptat.
... máte zájem o konzultaci? Kontaktujte nás.

PROGRA čára
PROGRA - O stupeň lepší propagace | Tvorba www stránek, webdesign, grafické práce, tvorba a střih videa, online marketing, konzultace ... a umíme toho ještě více.
Ing. Martin Šteigl, tel.: +420 723 861 402, e-mail: info@progra.cz, IČ: 76657388
Copyright © 2011 Martin Šteigl