Marketing, reklama a podpora prodeje

ukážeme Vám cestu k efektivnímu (online) marketingu

Odhalujeme tajemství

aneb co jste možná nevěděli
V České republice se za rok 2010 investovalo do reklamy přibližně 56 miliard korun, což je pro srovnáni přibližně 5,1% celého státního rozpočtu ČR.
Až 74% lidí přiznává, že se nechává ovlivňovat reklamou. Ovšem jen pokud je reklama něčím zaujme, například originalitou, zajímavou službou/výrobkem, či lákavou cenou.
Slovo reklama vzniklo z latinského "reklamare" (znovu křičeti), což odpovídalo obchodní komunikaci v době, kdy nebyl k dispozici rozhlas, televize nebo dokonce internet.
Reklama je odjakživa neodmyslitelnou součástí podnikání. Můžete mít sebelepší produkt, ale pokud o něm nebudou lidé vědět, tak si jej nekoupí. Každý produkt či služba však vyžaduje odlišný přístup k marketingové strategii.

Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodné reklamní a komunikační kanály a také pomůžeme s vylepšením Vašich propagačních textů, aby vzbuzovaly větší zájem čtenářů/zákazníků.

Našim cílem není jen dostat Vás na přední pozice ve vyhledávačích, ale vytvořit kompletní marketingovou strategii, která jako celek bude měnit Vaše čtenáře a návštěvníky na spokojené zákazníky.

Co všechno umíme

Máte zájem? Kontaktujte nás. Odpovíme rychlostí blesku.

Náš pracovní postup

Ke každému Vašemu produktu přistupujeme individuálně, jelikož každému se hodí jiná forma propagace. Důležíté je správně určit cílovou skupinu, kterou chceme oslovit a na tu se zaměříme. Rozsah a forma propagace je pak závislá na vašem reklamním rozpočtu. Ať už je ale malý, či velký, využijeme jej efektivně, na maximum a k Vaší plné spokojenosti.
... máte zájem o naše marketingové řešení? Kontaktujte nás.

PROGRA čára
PROGRA - O stupeň lepší propagace | Tvorba www stránek, webdesign, grafické práce, tvorba a střih videa, online marketing, konzultace ... a umíme toho ještě více.
Ing. Martin Šteigl, tel.: +420 723 861 402, e-mail: info@progra.cz, IČ: 76657388
Copyright © 2011 Martin Šteigl