Grafické práce, propagační grafika

ukažte se v lepším (grafickém) kabátku než má konkurence

Odhalujeme tajemství

aneb co jste možná nevěděli
Žlutá barva (například stěn) dokáže vnutit člověku pocit tepla až o dva stupně vyšší, než ve skutečnosti je a navíc povzbuzuje myšlení i aktivitu.

Červená barva zase povzbuzuje chuť k jídlu, takže pozor na ni, pokud držíte dietu. Dokáže ale také vyvolat silné emoce.

Modrá, firemní barva PROGRY, působí uklidňujícím dojmem, je přívětivá, symbolizuje něhu, věrnost a důvěru, znamená nastolení míru a spokojenosti. Dále představuje tradici, stálost a spolehlivost a také komunikaci.
Věděli jste, že barvoslepost postihuje přibližně 8,5% populace, přičemž 8% tvoří muži a jen 0,5% ženy? Nejčastěji mají postižení sníženou citlivost na zelenou a červenou barvu.
Ať se nám to líbí nebo ne, přitažlivý vzhled, způsob prezentace, barevné podání, to vše působí na podvědomí potenciálních zájemců o Vaše produkty či služby. Proto je grafický design tak důležitou složkou moderního marketingu.

Díky našim dlouholetým zkušenostem Vám můžeme nabídnout grafický design nadprůměrné kvality, který osloví cílovou skupinu a bude důstojně prezentovat Vaši značku, produkt, či službu.

Co všechno umíme

Máte zájem? Kontaktujte nás. Odpovíme rychlostí blesku.

Náš pracovní postup

Důkladně si zanalyzujeme Vaše potřeby a představy, budeme se snažit porozumět podstatě Vašeho podnikání a tomu všemu podřídíme naši grafickou tvorbu. Zpracujeme pro Vás několik návrhů, ze kterých si vyberete ten, který bude nejlépe vyhovovat Vašim přáním. Samozřejmě zajistíme i tisk a realizaci zvolených materiálů, pokud si to budete přát.
... máte zájem o naše grafické práce? Kontaktujte nás.

PROGRA čára
PROGRA - O stupeň lepší propagace | Tvorba www stránek, webdesign, grafické práce, tvorba a střih videa, online marketing, konzultace ... a umíme toho ještě více.
Ing. Martin Šteigl, tel.: +420 723 861 402, e-mail: info@progra.cz, IČ: 76657388
Copyright © 2011 Martin Šteigl