Aktualizace a správa www stránek

aktuálnost informací je důležitá. Postaráme se o to!

Odhalujeme tajemství

aneb co jste možná nevěděli
Aktuálnost www stránek je důležitá, ale co se takhle podívat do minulosti a zjistit, jak webové stránky vypadaly před lety?

Pokud Vás to zajímá, máme pro Vás internetový stroj času, do kterého jen zadáte webovou adresu stránek a server Vám nabídne všechny historicky zaznamenané podoby webu, které má k dispozici.

Zajímavé jsou například zpravodajské servery, u nichž se archivují pro daný den i zprávy na titulní stránce, nebo můžete sledovat historický vývoj například českého Seznamu.
Internetové stránky, stejně jako ostatní propagační média, vyžadují průběžnou péči. Bez obsahové, informační, ale anii technické aktualizace se stanou jen mrtvou schránkou, která svému majiteli nepřinese žádný užitek. A co víc, neudržované webové stránky mohou návštěvníka dokonce odradit a ten se poohlédne raději u konkurence.

Chápeme, že je Váš čas drahý a proto Vám nabízíme svoje služby v oblasti správy a aktualizace vašich webových stránek, ale i jiných propagačních materiálů. Je dobré tento úkol svěřit profesionálům, jelikož při aktualizacích a zařazování nového obsahu budeme udržovat stávající vysokou kvalitu celého webu co se jazykové i grafické stránky týká. Většinou totiž nekončí dobře, když se o aktualizace nového a krásného webu snaží někdo, kdo tomu moc nerozumí a časem tak celé stránky zbytečně degradují.

Věnujte se tedy naplno svému podnikání a nerozptylujte se administrací spojenou s aktualizací svých webových stránek, to spolehlivě obstaráme my, přičemž vaše požadavky zpracujeme v řádech hodin.

Co všechno umíme

Máte zájem? Kontaktujte nás. Odpovíme rychlostí blesku.

Náš pracovní postup

Zadání k aktualizaci nám můžete poslat se všemi podklady (fotky, texty, apod.) pomocí emailu, nebo Vám k tomu vyhradíme prostor na našem serveru. My se postaréme o úpravu dodaných podkladů pro vhodné zobrazení na webu a v řádech hodin Vaše zadání zrealizujeme na Vašich stránkách. Pro Vás je tedy vše bez starostí a přitom provedeno na vysoké úrovni.

Stejně dobře můžeme aktualizovat i Vaše tištěné materiály, například vizitky při změně telefonu, nebo technické parametry Vašich produktů na propagačních materiálech.
... máte zájem o naše řešení? Kontaktujte nás.

PROGRA čára
PROGRA - O stupeň lepší propagace | Tvorba www stránek, webdesign, grafické práce, tvorba a střih videa, online marketing, konzultace ... a umíme toho ještě více.
Ing. Martin Šteigl, tel.: +420 723 861 402, e-mail: info@progra.cz, IČ: 76657388
Copyright © 2011 Martin Šteigl